• Evden Eve Taşımacılık

  Evden Eve Taşımacılıkta öncelikle taşınacak olan evde detaylı bir ekspertiz çalışması yapılır. Fiyatlandırma ve taşıma detayları bu ekspertiz doğrultusunda  belirlenir. Taşıma esnasında ev eşyasının her türlü paketlemesi, nakliyesi, yeni adresinde kolilerin açılması ve mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinali bir biçimde yapılmaktadır.

  Devamı >
 • Kurumsal Taşımacılık

  Kurumsal taşımalarında öncelikle taşınacak olan eşyaların ve binanın detaylı bir ekspertiz çalışması yapılır. Daha sonra taşınan firmanın talepleri doğrultusunda karşılıklı bir iş/taşıma planı oluşturulur. Taşıma bu iş planı çerçevesinde gerçekleştirilirken, gerekli organizasyon ve denetim firma yetkililerimiz tarafından yapılır.

 • Kütüphane ve Arşiv Taşımacılığı

  Kütüphane ve  Arşiv taşımalarında, taşıma sistematiğinin oluşturulması ve bu doğrultuda bir iş planı yapılması son derece mühimdir. Tüm çalışanlar belirlenen iş planı doğrultusunda hareket ederler. Yerleştirmenin en doğru şekilde yapılması için etiketleme ve yerleştirme planı çerçevesinde hareket edilir.

  Devamı >

Eşya Paketleme

Sağlıklı bir taşımanın temel kurallarından biri sağlıklı paketlemedir. 

Bunun için gerekli olanlar eşyanın cinsine uygun ambalaj malzemesi ve paketleme konusunda tecrübeli elemanlardır.

Meteco sağlıklı paketleme için kendine özel ürettirdiği özel bir malzeme kullanır: baloncuklu kraft kağıtlı naylon. Tüm büyük parça eşyalar bu malzeme ile paketlenir. 

Vazo, porselen, tabak gibi kırılacaklar öncelikle beyaz kağıda sarılır, daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir. Baloncuklu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır.

Cam eşyalarınız  tercihiniz doğrultusunda beyaz cam kağıtları ile sarılır. Mermer, büyük cam ve ayna gibi eşyalar için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar için de özel yöntem paketleme yapılır.

Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılır. 

Tüm mobilyaların demontaj ve montaj işlemleri, konusunda tecrübeli marangozumuz tarafından yapılır. 

Eşya yoğunluğu fazla olan evlerde paketlemenin taşıma gününden bir gün önce yapılması çok daha sağlıklı olur.

Araçlarımız

 • Kasaları özel hazırlanmış araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Araçlarımız Scania, Mercedes, ve Iveco markalarının son modelleri olup, filomuzda 5 yaşından büyük araç bulunmamaktadır.

Teklif Alın

 • 444 36 08'ten bize ulaşarak vereceğiniz bilgiler doğrultusunda bizden fiyat bilgisi alabilir veya daha doğru bir fiyatlandırma için ücretsiz ekspertiz çalışması talep edebilirsiniz.

Haberler

Yeni Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı atandı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olarak atanan Lütfi Elvan görevi 11 yıl sonra Binali Yıldırm'dan devraldı. 26.12.2013

Yeni Websitemiz Yayında

Uzun süren çalışmalar sonucunda yeni internet sitemizi tamamlamış bulunmaktayız. Meteco Nakliyat bu oluşum ile sizlere daha hızlı ve daya iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. Yenilenen modern ve işlevsel arayüzümüz, okunaklı, sade ve amaca yönelik görüntüsü ile hizmetinize sunulmuştur. Bize bu fırsatı veren sizlere teşekkür ediyoruz.

Tır Geçişleri Arttı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret ve TIR Dairesi Başkanlığı, bu yılın Nisan ayında uluslararası karayolu taşımacılığında 70 bin 658 TIR Geçiş Belgesi verildiğini açıkladı. Yine aynı ay içinde 50 bin 446 adet TIR Karnesi düzenlendi.

Devamı >
Motorin Fiyatına Zam Geldi

Akaryakıt dağıtım şirketleri motorin satış fiyatında litrede 6-7 kuruş artışa gitti.

Devamı >